PHILIPS / SAECO Saeco Decalcifier Odkamieniacz 500 ml.

Saeco_odkamieniacz_500ml

cena: 45.00 zł

rodzaj ilość
Zamawiam: - +

Index produktu:
Status: Niedostępny

Odkamieniacz SAECO 500ml

Płyn odkamieniający Saeco usuwa osad wapienny powstający w wyniku podgrzewania wody. Tylko regularne usuwanie osadów wapiennych pozwoli na długie, sprawne działanie ekspresu, a ponadto pozwoli na uniknięcie potencjalnych uszkodzeń przez nie spowodowanych i  kosztownych napraw. Odkamienianie ekspresu powinno odbywać się regularnie.

Regularność odkamieniania oczywiście zależy od częstotliwości z jaką pracuje urządzenie. Jeżeli producent ekspresu nie zaleci inaczej, odkamienianie powinno się przeprowadzać raz na około 3 do 6 miesięcy chyba, że urządzenie pracuje intensywniej - to częściej.

Dotyczy to ekspresów nie posiadających wskaźnika konieczności odkamieniania. Jeśli urządzenie posiada kontrolkę odkamieniania lub wyświetlacz, odkamienianie powinno się przeprowadzać w momencie pojawienia się sygnału odkamieniania na wyświetlaczu lub w momencie zapalenia się kontrolki.

Uszkodzenia spowodowane przez osadzający się kamień nie podlegają gwarancji !!!

Nie używaj octu do odkamieniania !!! Może on spowodować uszkodzenie wewnętrznych części ekspresu !!!

Oto informacje które można przeczytać w instrukcjach obsługi wielu ekspresów do kawy. Dlatego warto zakupić odkamieniacz rekomendowany przez znanego producenta ekspresów ciśnieniowych - SAECO.

Instrukcja użycia odkamieniacza znajduje się na tylnej etykiecie opakowania.

Instrukcja obsługi dla zwykłych i automatycznych ekspresów do kawy:

Połowę zawartość butelki - 250 ml - wlać do zbiornika na wodę urządzenia i dolać ok. 1 litra wody.

Włączyć urządzenie i wypuścić przez dyszę parową jedną filiżankę środka odkamieniającego. Wyłączyć urządzenie i pozostawić środek odkamieniający przez 5-10 minut, aby zadziałał. powtarzając procedurę, aż do całkowitego usunięcia środka odkamieniającego ze zbiornika na wodę. Nie wolno parzyć kawy, dopóki w zbiorniku na wodę znajduje się środek odkamieniający! Napełnić zbiornik bieżącą wodą z kranu i  wyczyścić go, pobierając z niego małe porcje wody w krótkich odstępach czasu, aż do całkowitego opróżnienia. W ekspresach do kawy posiadających automatyczny program usuwania kamienia należy przestrzegać instrukcji obsługi producenta!

Koszty dostawy

  Przedpłata Pobranie
Paczki 0-4 kg - Poczta Polska Kurier 48 12.00 zł 19.00 zł
Paczki 5-30 kg- Poczta Polska Kurier 48 16.00 zł 25.00 zł
Przesyłka DHL do 30 kg. 19.00 zł 24.00 zł

Polecane akcesoria

PHILIPS / SAECO Saeco Brita Intenza filtr PHILIPS / SAECO SMAR DO BLOKU ZAPARZAJĄCEGO 5g.